Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
Color: White
Size: one-size
Price: ₱384
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | White |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Blowing Tools |
| Height | 9 cm |
| Width | 18 cm |
| Length | 27 cm |
| Diameter | 5 cm |
| SKU | sb2406060918031208 |
Author: c***i
Date:
Review: Chegou em perfeito estado, funciona muito bem e encaixou bem no meu secador
Color: White
Size: one-size
Author: J***a
Date:
Review: Muito bom, prático, na
Color: White
Size: one-size
Author: i***6
Date:
Review: Muito bom
Color: White
Size: one-size
Author: 5***3
Date:
Review: Gostei muito deu certinho no meu secador
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.